Noclegi


Nasz obiekt położony jest w atrakcyjnym, zacisznym miejscu na obrzeżach Kamieńska, w samym centrum Polski. Leśne otoczenie, duży ogród i bliskość atrakcyjnych turystycznie obiektów pozwalają na prawdziwy odpoczynek od miejskiego zgiełku.

Oferujemy 20 przestronnych, nowocześnie urządzonych pokoi hotelowych o wysokim standardzie, mogących komfortowo ugościć jednocześnie do 48 osób. Obiekt jest ogrodzony i monitorowany, posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i dedykowane miejsca dla palących papierosy. Parking dla gości udostępniamy bezpłatnie. Dla nocujących oferujemy bufet herbaciano-kawowy dostępny całodobowo, śniadanie oraz możliwość zamówienia obiadokolacji.

Standard

12 pokoi przystosowanych do pobytu maksymalnie 4 osób, wyposażone w łazienkę ze wszystkimi udogodnieniami, bezprzewodowy Internet i telewizję.

Liczba osób:
maks 4 os.

Szczegóły

Komfort

8 pokoi przystosowanych do pobytu 1 lub 2 osób, wyposażone w łazienkę ze wszystkimi udogodnieniami, bezprzewodowy Internet i telewizję.

Liczba osób:
maks 2 os + 1.

Szczegóły

Atrakcje

Oferujemy 20 komfortowych pokoi hotelowych, 3 sale bankietowe i konferencyjne, restaurację z wyśmienitą kuchnią oraz przestronny i bezpieczny parking. Nasza baza noclegowa to nie tylko miejsce wypoczynku uczestników organizowanych tu przyjęć, ale i popularny obiekt wśród podróżujących oddaloną o kilka kilometrów autostradą A1 oraz korzystających z atrakcji sportowych i turystycznych pobliskiej Góry Kamieńsk oraz Kleszczowa.